MODELOWANIE SYLWETKI

                 ULTHERA HIFU

Ulthera to innowacyjny zabieg wykorzystujący technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewając tkanki, prowadzi do ich „obkurczania”, a mikrouszkodzenia stymulują regenerację komórek oraz wytwarzanie kolagenu. Efektem jest mocny i wyrazisty lifting skóry.

Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie.Im bardziej “obtłuszczona” jest partia ciała poddawana zabiegowi, tym zostanie wykorzystana głębsza fala ultradźwięków.

Ubocznym efektem jest wyszczuplenie poddanych zabiegowi partii ciała, ponieważ towarzysząca ultradźwiękom wysoka temperatura, obkurcza komórki tłuszczowe.

CENA 500 zł- jeden obszar ciała.

 

          

                    KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza jest nową techniką, która pozwala na miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej w ramach nieinwazyjnego zabiegu zamrażania.

Komórki tłuszczowe (adipocyty) znajdujące się w tkance podskórnej to głównie komórki bogate w nasycone kwasy tłuszczowe, szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur.

Wykończeniem zabiegu jest zastosowanie fali uderzeniowej która przyspiesza uwalnianie komórek tłuszczowych .

Zalecana seria 2-3

zabiegów w odstępie 1 mc.

Cena zabiegu 300 zł – jeden obszar ciała .

 

                             GUAM

zawiera ekstrakt roślinny oraz w 100% naturalne składniki pochodzenia morskiego (algi, glinki, sole mineralne) przypominające konsystencją błoto.

Regularnie wykonywane zabiegi oczyszczają organizm ze szkodliwych toksyn oraz poprawiają funkcjonowanie organizmu, przyspieszając procesy metaboliczne.Odżywia, ujędrnia, wygładza, uelastycznia, silnie nawilża skórę.Likwiduje obrzęki oraz „wrażenie ciężkich nóg.

Odchudza-zmniejsza obwód bioder, talii, ud i pośladków, modeluje sylwetkę.

To prawdziwe SPA dla ciała.

Zalecana seria to od 6-8 zabiegów , cena 1 zabiegu 130 zł.

                  LIPOLASER

Zwany inaczej zimnym laserem jest doskonałą metodą miejscowego, precyzyjnego wyszczuplania, skierowaną przede wszystkim do osób, które mimo stosowania diet, ćwiczeń oraz innych terapii odchudzających nie mogą się pozbyć tłuszczu z niektórych obszarów szczególnie niewrażliwych na odchudzanie.

Wiązka świetlna przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu.

KARNET 6 ZABIEGÓW 540 ZŁ

CENA 1 ZABIEGU 150 ZŁ

                               

 

       AROSHA CELLULITE DETECTOR

TERMOGRAF KONTAKTOWY to klisza z ciekłych kryształów zatopionych w folii, które świecą pod wpływem ciepła, który pozwala na wykrycie i sklasyfikowanie termicznych oznak cellulitu.

Diagnostyka jest szybka (ok. 10-20 sekund), czuła i wiarygodna.  Wyłapuje cellulit na bardzo wczesnym etapie.

 Usługa gratis przy zakupie 1 zabiegu modelującego sylwetkę.

                BANDAŻE AROSHA

Wyszczuplanie przez bandażowanie.

 Zabieg poprzedzony jest badaniem diagnostycznym w celu rozpoznania rodzaju cellulitu-profesjonalnym termografem kontaktowym AROSHA.

Bandaże są wykonane z delikatnej bawełny, która jest nasączona wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.  

Zalecana seria 5-8 zabiegów min 1 x w tyg

Cena jednego zabiegu -150 zł

 

                       TERMOLIFTING

 Termolipoliza falami radiowymi RF

 Fale ogrzewają kolagen znajdujący się w głębszych warstwach skóry, w efekcie czego włókna kurczą się i napinają skórę.

 RF działa również skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając nadmiar tłuszczy.

Zabieg może być wykonany przy każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku.

Zalecana seria 10 zabiegów min raz w tyg.

Cena 200 zł – 1 obszar ciała