MODELOWANIE SYLWETKI

                 ULTHERA HIFU

Ulthera to innowacyjny zabieg wykorzystujący technologię HIFU (high intensity focused ultrasound), czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewając tkanki, prowadzi do ich „obkurczania”, a mikrouszkodzenia stymulują regenerację komórek oraz wytwarzanie kolagenu. Efektem jest mocny i wyrazisty lifting skóry.

Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie.Im bardziej “obtłuszczona” jest partia ciała poddawana zabiegowi, tym zostanie wykorzystana głębsza fala ultradźwięków.

Ubocznym efektem jest wyszczuplenie poddanych zabiegowi partii ciała, ponieważ towarzysząca ultradźwiękom wysoka temperatura, obkurcza komórki tłuszczowe.

 

          LIPOLASER

Zwany inaczej zimnym laserem jest doskonałą metodą miejscowego, precyzyjnego wyszczuplania, skierowaną przede wszystkim do osób, które mimo stosowania diet, ćwiczeń oraz innych terapii odchudzających nie mogą się pozbyć tłuszczu z niektórych obszarów szczególnie niewrażliwych na odchudzanie.

Wiązka świetlna przenika głęboko w warstwy skóry i kieruje się dalej na komórki tłuszczowe, w których, pod jego wpływem, dochodzi do naturalnej reakcji chemicznej. Powoduje ona rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane czyli usuwane naturalna drogą z organizmu.

          

                    KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza jest nową techniką, która pozwala na miejscowe usuwanie tkanki tłuszczowej w ramach nieinwazyjnego zabiegu zamrażania.

Komórki tłuszczowe (adipocyty) znajdujące się w tkance podskórnej to głównie komórki bogate w nasycone kwasy tłuszczowe, szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur.

Wykończeniem zabiegu jest zastosowanie fali uderzeniowej która przyspiesza uwalnianie komórek tłuszczowych .

Zalecana seria 2-3

zabiegów w odstępie 1 mc. 

                       TERMOLIFTING

 Termolipoliza falami radiowymi RF

 Fale ogrzewają kolagen znajdujący się w głębszych warstwach skóry, w efekcie czego włókna kurczą się i napinają skórę.

 RF działa również skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając nadmiar tłuszczy.

Zabieg może być wykonany przy każdym rodzaju skóry i o każdej porze roku.

Zalecana seria 10 zabiegów min raz w tyg.

 

                      X-WAVE

FALA UDERZENIOWA – AKUSTYCZNA

to urządzenie wykorzystujące tak zwaną falę uderzeniową, czyli falę akustyczną o wysokiej energii, która redukuje tkankę tłuszczową na głębokości do 5 cm, w porównaniu do pozostałych urządzeń, które wnikają  jedynie do głębokości jednego centymetra.

Jej działanie polega między innymi na miejscowym rozluźnieniu tkanki łącznej i poprawy jędrności skóry. Dochodzi do stymulacji mikrokrążenia w tkankach i zmniejszenia objętości komórek tłuszczowych. Nasze błony komórkowe stają się chwilowo przepuszczalne dzięki czemu następuje lepsza wymiana substancji między komórkami a ich otoczeniem.

Partie, na które możemy zastosować falę uderzeniową to:

  • uda
  • pośladki
  • brzuch
  • ramiona

Zalecana seria 5 zabiegów raz w tyg.

 

 

       AROSHA CELLULITE DETECTOR

TERMOGRAF KONTAKTOWY to klisza z ciekłych kryształów zatopionych w folii, które świecą pod wpływem ciepła, który pozwala na wykrycie i sklasyfikowanie termicznych oznak cellulitu.

Diagnostyka jest szybka (ok. 10-20 sekund), czuła i wiarygodna.  Wyłapuje cellulit na bardzo wczesnym etapie.

 

         BANDAŻE AROSHA

Wyszczuplanie przez bandażowanie.

Bandaże są wykonane z delikatnej bawełny, która jest nasączona wysoce skoncentrowanymi aktywnymi składnikami. Dzięki nim zabiegi skutecznie redukują cellulit, mają właściwości modelujące, ujędrniające, nawilżające ciało oraz pomagają w walce z pierwszymi oznakami starzenia się skóry.

Podczas zabiegu składniki z bandaży uwalniają się i stopniowo penetrują w głąb skóry.  

Zalecana seria 5-8 zabiegów min 1 x w tyg

 

            KARBOKSYTERAPIA

 Karboksyterapia to terapia dwutlenkiem węgla.

Efektem działania mechanicznego zabiegu jest rozbicie złogów tłuszczowych. Dwutlenek węgla podawany podczas zabiegu przekształca się w kwas węglowy, który uszkadza błony komórek tłuszczowych. Dochodzi wtedy do zjawiska lipolizy, czyli rozpadu tłuszczu. Karboksyterapia zwiększa również drenaż limfatyczny, co pozwala skutecznie niwelować worki pod oczami i wspomaga walkę z cellulitem.